2021 Honda Rebel 1100 Motosiklet Piyasalarda

Honda yeni model rebel modelini piyasaya duturdu. Honda mosotiklet ailesindeki en büyük rebel ünvanını kazanan 2021 Honda rebel motosiklet manuel veya dct sistem şanzumana sahiptir.

Honda markası bu modelde daha önce Afrika Twin motosiklet modellerinde kullandığı 1.084cc parelel hava soğutmalı, yüksek torka sahip ikiz motoru tercih etmiş.

Honda rebel 2021’de Africa twin ve Gold Wing Motosikletlerde kullandığı çift kontrollu vites seçeneğini sunuyor. Dual Clutch Transmission adı verilen bu vites kutusu sayesinde sürücü isterse manuel olarak isterse otomatik vites modunda sürüş yapabilmektedir.

Standart, Spor, Yağmur ve programlanabilir sürüş moduna sahip rebel ayrıca çekiş kontrolü, tekerlek kontrolü, seçilebilir tork kontrolüne sahip bir motosiklettir.

2021 rebel’de tasarımcılar farklı sürücü özelliklerini baz alarak sele seviyesini biraz aşağıda tasarlamışlardır.

Bu sene moda olan siyah motorlara uymak için Honda’da Rebel’de siyah ağırlıklı bir tasarım yapmıştır. Siyah görünüm için ön çatalda titanyum oksit kaplama kullanılmıştır.

Abs fren sisteminin standart olduğu motorda önde 330mm arkada da ise 256mm lik fren diskleri bulunmaktadır.

Touring aksesuarlarına bu modelde önem veren Honda, motor için bir çok aksesuar satışıda yapmaktadır. İster çıplak bir motor isterseniz aksesuarlarla donatılmış bir Rebel motosiklete sahip olabilirsiniz.

Modelde bulunan 14 litrelik benzin deposu size uzun mesafe yolları garantilemiş gözüküyor.

Ön ve arka çelik çamurluklar, led aydınlatma, led göstergeler, vites konum göstergesi, yakıt göstergesi ile son teknolojiyi bu modelde detaylı olarak kullanmıştır.

Satışa sunulan rebel fabrika çıkışlı Siyah ve kırmızı olarak iki tip renge sahip.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir