Elektrikli Scooter ile Uzun Yol Gidilir Mi?

Scooter alacakların merak ettiği bir konu ise Elektrikli scooter ile uzun yol gidilir mi konusudur. Elektrikli scooter’lar genellikle düzgün ve kasisi az yollarda en yüksek verimi sağlar. Öte yandan kendi içinde farklı modellere ayrılan elektrikli scooter’lar içinde pro scooter modelleri; yolun pürüzlü ve kasisli olmasına aldırış etmeksizin yine yüksek konfor sağlar.

Bu modeller, pürüzlü yüzeylere karşı yüksek toleransa sahiptir. Standart modellere göre pro modeller uzun yola karşı daha dayanıklıdır. Bu bakımdan, elektrikli scooter ile uzun yol gidilir mi sorusuna yanıt olarak pro modelleri önerebiliriz. Standart elektrikli scooter’lar daha çok uzun yol performansı amaçlanarak üretilmediği için bu amaca en iyi hizmeti pro modeller vermektedir. Eğlenceli sürüş deneyiminin kapısını ardına kadar aralayan elektrikli scooterlar ile makul mesafede uzun yol seyahat edilebilir ancak yine de şehir içi kısa ve orta mesafe ve işe gitme gibi kullanımlarda çok daha yüksek performans sunacaktır.

Elektrikli scooter kaç km gider?

Mesafe konusunda Xiaomi elektrikli scooter oldukça başarılı diyebiliriz. 45 km hız ile 30 km yol katedebilirsiniz. Kısa sürede şarj ile dilediğiniz uzun yol sürüş performansını deneyebilirsiniz. Elektrikli scooter şarj süresi hesabını yaparsanız şehir dışına çıkabilecek uzun yol deneyimlerine sahip olabilirsiniz.

İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Elektrikli Scooter Arıza Türleri ve Çözümleri

Elektrikli Scooter Arıza Türleri ve Çözümleri

Son dönemlerde giderek popüler olmaya başlayan elektrikli scooter modelleri de her elektronik cihaz gibi belirli …